Chcete-li odebírat náš publication – uveďte svou e-mailovou adresu. Její uvedení je dobrovolné, ale pokud to neuděláte, nebudete moci odebírat publication.
Vámi uvedená e-mailová adresa může tvořit vaše osobní údaje (např. pokud obsahuje vaše jméno a příjmení). V takovém případě je správcem Vašich osobních údajů eobuwie.pl S.A. (ul. Nowy Kisielin – Nowa 9, 66-002 Zielona Góra; e-mail: [email protected] telefon: 228 881 562. Na emailové adrese [email protected] můžete také kontaktovat našeho inspektora ochrany údajů.
Vaše osobní údaje zpracováváme professional marketingové účely eobuwie.pl S.A. a našich potenciálních potenciální spolupracující subjekty – abychom vám mohli zasílat e-mailem atraktivní reklamy a nabídky (slevy). Pokud v budoucnu uvedete své dodatečné údaje, mohou být také zpracovány za účelem zasílání (Vám adresovaných) zpráv prostřednictvím poštovního doručovatele, nebo s dodatečným souhlasem, na mobilní telefon. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů professional tyto účely jsou Pravidla newsletteru – smlouva uzavřená mezi Vámi a eobuwie.pl S.A. / eobuv.cz Vaše údaje budeme také zpracovávat professional účely spojené s potenciální možností vzniku sporů při realizaci smlouvy (právním základem jejich zpracování je v takovém případě náš odůvodněný zájem). Samozřejmě se můžete z newsletteru odhlásit, a to i s možností odhlášení v omezeném rozsahu, např. pouze ze zasílání zpráv na telefon.
V závislosti mj. na Vaší aktivitě v rámci našich webových stránek a našeho profilu na sociálních sítích s využitím Vámi uvedené e-mailové adresy (např. zda si založíte účet v našem obchodě a jaké výrobky kupujete) nebo také souhlasu s používáním cookies můžeme publication lépe přizpůsobit právě professional Vás (zjednodušeným způsobem analyzujeme Vaši aktivitu, díky čemuž můžeme publication lépe přizpůsobit professional konkrétní skupinu našich klientů, např. jinak bude vypadat publication určený professional muže a jinak professional ženy, přičemž neomezujeme různým skupinám klientů přístup okay zajímavým nabídkám a neovlivňujeme zásadně jejich rozhodnutí). Samozřejmě máte právo proti těmto činnostem podat stížnost (právním základem zpracování údajů je v tomto případě náš odůvodněný zájem případně odůvodněný zájem našich spolupracujících subjektů jako tzv. třetí strany – marketingová činnost).
Pokud jste starší 18 let a udělili jste okay tomu souhlas – analýza Vaší aktivity na internetu nám poslouží také okay tvoření a představování Vám určených reklam a nabídek (slev) naprosto přizpůsobených Vašim preferencím, což může mít významný vliv na vaše rozhodnutí jako spotřebitele – avšak v tomto případě Vás žádáme, abyste souhlasili s takovým konáním. Od prostého „profilování“ (tedy přizpůsobení našich zpráv, banerů vašim zájmům) se naše akce vyznačují tím, že jejich výsledek může výrazně ovlivnit vaše rozhodnutí jako spotřebitele, např. jejich výsledkem může být velice kladná, časově omezená nabídka obuvi výhradně professional vás vytvořena na základě historie vašich nákupů a chování na naší webové stránce, kterou další zákazníci neobdrží.
Proto čím častěji budete využívat naše služby a nakupovat naše produkty, tím lepší akční nabídky a překvapení vám budeme schopni připravit. Vám můžeme připravit. Základem této činnosti je však Váš dobrovolný souhlas. Souhlas můžete kdykoli zrušit – ale to neovlivní zákonnost zpracování, kterou uděláme předtím, než jej odvoláte.
Díky využívání pokročilých technologií náš obsah často rozvíjíme a pomocí našeho systému automaticky zasíláme, díky čemuž se můžete rychle seznámit s nejaktuálnějším obsahem.
Stanovené kategorie vašich údajů budeme zpravidla zpracovávat až do okamžiku vašeho odhlášení z newsletteru, nebo podání stížností proti jejich zpracování, a v rozsahu zpracování, jenž je prováděno na základě vašeho souhlasu, až do okamžiku dokud nebude souhlas odvolán, ledaže by nás právní předpisy zavazovaly okay delšímu zpracovávání těchto údajů, nebo je budeme nuceni uchovávat z důvodů potenciálních nároků, a to po dobu jejich promlčení stanovenou právními předpisy, zejména občanským zákoníkem.
Kdykoli máte právo:
– podat stížnost předsedovi Úřadu professional ochranu osobních údajů;
– převést své osobní údaje, např. okay jinému správci (ledaže by základem jejich zpracování byl právně odůvodněný zájem správce);
– na přístup ke svým osobním údajům, včetně žádosti o vydání jejich kopie;
– vnést námitku proti zpracování osobních údajů, pokud je základem professional zpracování oprávněný zájem;
– požádat o úpravu, omezení zpracování nebo odstranění svých údajů a odhlášení z newsletteru.
Vaše údaje můžeme předat subjektům, které nám pomáhají provádět zasílání e-mailových zpráv v rámci newsletteru (např. nás podporují při marketingových kampaních), zajišťují podporu a fungování našich nástrojů a informačních a komunikačních systémů (např. uchovávání údajů), realizují zásilky a zajišťují běžné právní služby, provádějí audity atd. Dále v rámci výše uvedených činností, můžeme Vaše údaje předat i společnostem z naší kapitálové skupiny.
Vaše údaje můžeme výjimečně předat našim spolupracujícím subjektům zpracovávajícím je mimo oblast Evropského hospodářského prostoru (EHP), ale pouze v nezbytném rozsahu, spojeném se službami, které nám poskytují, zejména informačních (např. uchovávání údajů v cloudu) a podporujících funkcionality internetového obchodu a aplikace. Ke zpracování údajů našimi spolupracujícími subjekty mimo EHP může docházet především ve Spojených státech (USA). Bezpečnost Vašich údajů zajišťují námi použitá zabezpečení, mj. standardní smluvní doložky schválené Evropskou komisí. Snažíme se také, aby naši spolupracující subjekty spadali do programu tzv. Privateness Defend. Kopii svých údajů předávaných do států mimo EHP můžete obdržet zejména v případě kontaktujete-li našeho inspektora ochrany údajů.
Více informací o zpracování vašich údajů najdete v našich Podmínkách professional ochranou osobních údajů.
Podmínky poskytování služby Publication,které se týká společnosti eobuwie.pl S.A. a její spolupracujících subjektů, jsou uvedeny v Podmínkách služby Publication. Slevový kód je platný při objednávce zboží zboží z nové, nezlevněné kolekce v minimální hodnotě 2500,- Kč. Nelze spojit s jinými akcemi a vouchery.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *